איזי ריידר בים המלח

אירוע שיא במקום הכי נמוך

ים המלח תמיד מעורר רגשות מיוחדים. הוא משלנו, ממש מלח הארץ, ובעל שם עולמי.
תופעת טבע שאין שניה לה.

לכן באיזי ריידר הפקות כשאנחנו מביאים קבוצות לאזור כל כך עוצמתי, קסום, ומעורר השראה, אנחנו חייבים לעמוד בסטנדרט ולהציע פעילות שהיא לא פחות מיוחדת וחווייתית.

אז אם מופיע לכם ביומן אירוע חברה או יום גיבוש בקרוב, ובא לכם להפתיע עם פעילות שעוד לא חוויתם, במקום הכי נמוך אבל גבוה במדד האנדרנלין, הריגוש והחוויה, תתחילו לתרגל את זה על הלשון – יום גיבוש בים המלח.
נשמע טוב, לא?

מה מחכה לכם בים המלח?

לב הפעילות שלנו היא טיול באיזיריידר, אחד הכלים הכי הכיפיים לרכיבה בשטח.

איזי ריידר שפותח בישראל, ומחזיק במספר פטנטים בינלאומיים, נבנה מראש כדי

לספק יכולת חדשה של תנועה בשטח כך שכמעט שום מכשול לא יוכל לעצור אותו.

והתוצאה: עבירות פנומנלית בכל תוואי שטח, יחד עם יציבות מושלמת ובטיחות מלאה.

 

מה שפותח במקור עבור כוחות ביטחון והצלה הגיעה גם לעולם הטיולים והפנאי, והיום כל אחד ואחת יכולים לרכב על איזי ריידר וליהנות מחווייה חדשה של טיולי שטח.

הרכיבה היא בעמידה והודות לכך שאין שום מסגרת שחוצצת ביניכם לבין הסביבה (כמו חלון של ג'יפ למשל) אתם נהנים מהתמזגות מלאה עם הסביבה וחווים את הטבע במלוא העוצמה.

 

דמיינו את עצמכם גומעים מרחקים, בין המצוקים העצומים של מדבר יהודה,

משקיפים על ים המלח ומרגישים את הרוח מלטפת את הפנים. אין עוד חוויה כזאת!

אה, שכחנו להגיד שאיזי ריידר הוא כלי חשמלי, שקט ולא מזהם, כך שהוא אידיאלי לרכיבה במדבר. אולי הדבר היחיד שיפר את השקט הן קריאות ההנאה שלכם.

הנהיגה עצמה היא קלה במיוחד, אין צורך ברישיון נהיגה ולאחר הדרכה קצרה בשטח כבר תוכלו לצאת לדרך.

 

איפה נטייל

עכשיו, אחרי שהתחלתם להבין על מה אנחנו מדברים, בואו ניכנס יותר לפרטים.

בתכנון הפעילות אנחנו משאירים את הבחירה בידיים שלכם ולפי זה בונים את הלו"ז.

אפשר לבוא לטיול של כמה שעות או ליום גיבוש שלם, שעל זה נדבר בהמשך.

גם במסלול תוכלו לבחור בין 2 אפשרויות: 

 

המסלול הצפוני

המסלול הדרומי

המסלול הדרומי – דרום ים המלח ומדבר יהודה

את המסלול הדרומי נתחיל במלונות ים המלח במתחם עין בוקק. הפעם נרכב בין ומעל המצוקים האדירים של הר סדום, ונהנה מהנסיעה בתוך הנוף הייחודי כל כך. בין הנקודות שבהן נעבור הן החווארים של נחל פרצים, מערת הקמח הידועה ונעלה למישור עמיעז שמספק תצפית נפלאה על ים המלח. נוכל להוסיף ביקור מרתק במרכז המבקרים החדשני של מפעלי ים המלח שממחיש בעזרת מגוון אמצעים חווייתיים וטכנולוגיים את הסיפור של היווצרות ים המלח, של המינרליים המופקים ממנו ושל פעילות חברת האשלג.

המסלול הצפוני

המסלול הצפוני – צפון ים המלח מסלול קסום במיוחד שמתרכז בחלק הצפוני של ים המלח, סמוך לשמורת עינות צוקים (עין פשחה). ידעתם שזאת השמורה הכי נמוכה בעולם שיש בה גם את נווה המדבר הכי נמוך בעולם? לא מפתיע. יכול מאוד להיות שהייתם בחלק המרכזי של השמורה שכולל את בריכות הרחצה הידועות. מי שפחות מוכרת היא "השמורה החבויה" שנמצאת בחלק הדרומי של השמורה. כאן אפשר לבקר רק עם מדריך, וזה מה שנעשה. נעבור במפעל עתיק לייצור בושם האפרסמון, נלך בסבך הצמחיה שיודעת להתמודד עם המלח, ותאמינו או לא אפילו נשכשך רגליים בנביעות שחיות בהן דגים. בהמשך נרכב לגלריה מינוס 430 שהיא, איך לא, הגלריה הנמוכה בעולם. מדובר במבנים בחוף קליה ששמשו בעבר את הצבא הירדני, ואמנים ישראלים ובינלאומיים הפכו אותם ליצירות אמנות מרהיבות.

עכשיו נגלה לכם חלק מהסוד שלנו:
לא משנה מה תחליטו – מה, איפה, כמה ומתי – אנחנו ערוכים לתת לכם את התמורה הכי טובה.

יחד עם זאת, כל סגנון פעילות אפשר להתאים לאופי של המשתתפים ולמטרות שלכם:
גיבוש, שיתוף פעולה, התפתחות אישית (ODT) חוויה, אקסטרים, תחרות ועוד ועוד. 

מה המטרות
שרוצים להשיג?

איזה אופי
יהיה לאירוע?

מה התקציב
שלכם?

כמה
משתתפים?

כמה
זמן?

מתי
זה קורה?

בגדול, אפשר לחלק את הפעילות שלנו ל-2 סגנונות על:

הפעילות המוטורית

הפעילות המוטורית שלנו מגוונת וכוללת פעילויות רכיבה וטיול במבחר כלי רכב. 

בראש ובראשונה תכירו את ספינת הדגל שלנו: איזי ריידר. 

טיול על איזי ריידר

איזי ריידר הוא כלי הרכב הראשון מסוגו בארץ ובעולם. הוא כלי רכב ישראלי שיש לו קטגוריה משלו בעולם הרכב. תחשבו על משהו שהוא גם וגם. הוא מספק חוויה מקסימלית בטוחה ומהנה גם בעיר וגם בשטח. יש לו עבירות פנומנלית ויציבות מלאה כך שכל אחד ואחת יכולים לנסוע בשטח, וליהנות מחוויית הרכיבה, התנועה והנוף בלי לחשוש מנפילה או התהפכות. 

 איך נוסעים עליו? באיזי. לא צריך אפילו רישיון מיוחד, רק להיות מעל גיל 16. אחרי הדרכה קצרה פשוט עולים, נותנים גז ונוסעים. אה כן, הרכיבה היא בעמידה, אבל בזכות ארבעת הגלגלים ומערכת המתלים, שאגב רשומה כפטנט עולמי, תרגישו כל כך בטוחים.. שלא תרצו לרדת ממנו. 

 אז עכשיו אתם מבינים שחורף או קיץ לא משנים לנו כי איזי ריידר מרגיש נוח בכל מקום ובכל מזג אוויר. בדרכים רחבות כמו גם בסינגלים ביער, בשביל בוצי או במעבר בין סלעים. 
הפעילות עם איזי ריידר כוללת טיול רכוב בשטח, כשכל משתתף רוכב על כלי אחד. גם כאן אתם יכולים לבחור בין במספר מסלולים בהתאם להעדפות שלכם לפי רצון המשתתפים ואופי האירוע. 

טיולי סנפלינג

אחת האטרקציות הייחודיות ביותר שניתן למצוא ביער בן שמן היא סנפלינג ופארקי חבלים.
בכל אחת מהיערות אנחנו יכולים להגיע ולהקים לכם מתחם אתגרי בהתאמה, הפעלה של תחנות סנפלינג וטיפוס
במצוק
 שילת בכניסה למודיעין,
ואפילו להקים את האומגה הניידת הארוכה בארץ באורך 140 מטר!
כל אחת מהפעילויות האלה מתאימה לקבוצות קטנות וגדולות כאחד,
כאשר משך הפעילות נע בין חצי שעה ל4 שעות.

פארקי חבלים

בכל פינת יער שתמצאו, ניתן להגיע ולהקים מתחם אתגרי בהתאמה אישית הכולל תחנות של טיפוס, גשרי חבלים, אומגות, נדנדות בנג׳י ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

סנפלינג

במצוק שילת שנמצא בכניסה למודיעין, ניתן להקים עמדות של סנפלינג וטיפוס החל מגובה של 20 מטר ועד 45 מטר.

אומגות

כלל האומגות שלנו אנו מקימים ביום הפעילות בהתאם למקומות אותם תבחרו, החל מאומגות באורך 20 מטר בתוך חורשות, ועד אומגות ענק באורך 140 מטר ואף יותר.

התוספות שתופסות

לכל המסלולים המוטוריים רכיבה על איזי ריידר, על אופניים או נסיעה בג'יפ – אפשר ורצוי לשלב פעילויות נוספות להשלמת החוויה: 

ואפשר להוסיף כמובן... פעילות אקשן

פעילות אקשן היא שם כולל למספר משחקים ופעילויות שנועדו לאתגר, להעלות את האדרנלין
ובעיקר לספק חווי
ת גיבוש אחרת:
 

פיינטבול

לפרטים
משחק ירי תחרותי מלא צבע במתחם הפיינטבול הפתוח הכי גדול בארץ. 2 קבוצות מצוידות ברובי צבע מתחרות ביניהן על השליטה בדגל אחד בקרב ללא מעצורים.

לייזר טאג

לפרטים
משחק לחימה טקטי עם ציוד מתקדם בין 2 קבוצות שמאפשר לירות בצורה מדויקת ו"קטלנית". כל זה תוך כדי תנועה חכמה בשטח, הסוואה, שיתוף פעולה, תכנון ואלתור וחתירה למגע עד הניצחון.

חץ וקשת

לפרטים
כן, כמו פעם, רק עם ציוד מקצועי והדרכה אישית. לירות בחץ וקשת אמיתיים ולפגוע בול במטרה דורש הרבה ריכוז ונשימה נכונה, אבל התוצאה מתגמלת ומהנה בצורה שתפתיע גם את אחרוני הציניקנים.

מלח ליום אחד - יום גיבוש בים המלח

זה תלוי כמובן בכם אבל אנחנו ערוכים לארח אתכם לפעילות של כמה שעות ועד יומיים מלאים. הכל כמובן במסגרת המטרות, הצרכים והתקציב שלכם.

 

כשמדובר ביום פעילות מלא אנחנו מוסיפים, מלבד חוויית הטיול באיזיריידר, פעילויות חוויתיות נוספות:

  • פיינטבול – משחק מלחמת הצבע הקלאסי שבו 2 קבוצות מתחרות על השליטה בשטח. הזדמנות נהדרת להעלות את מפלס האדרנלין לשיאים חדשים ולתרגל מיומנויות כמו תכנון אסטרטגי, תנועה בשטח, שיתוף פעולה, יכולת אלתור, ריכוז ודיוק וכמובן.. דבקות במטרה.
  • לייזר טאג – משחק הלחימה שנולד בצבא ארה"ב למטרות אימון, הלך ותפס תאוצה בקרב מכורים לאקשיין ועשה עלייה בהצלחה גדולה. העיקרון הוא פשוט: בעזרת ציוד ייעודי שכולל רוביי לייזר וכוונות מתקדמות, שתי קבוצות נלחמות על שליטה בדגל. ואין להן שום כוונה לוותר. כאן התכנון, שיתוף הפעולה, התנועה בשטח והדיוק יעשו את ההבדל.

הציצו לחוויה עוצרת נשימה!

ומה חוץ מזה?

ומה חוץ מזה?

אנחנו לא שוכחים לרגע שאתם ביום גיבוש וכיף, וביום הזה כל מה שמעניין אתכם

זה שלושה דברים: מה עושים? מתי אוכלים?  ואיפה נחים? צודקים!!

 

אז מה אוכלים?

בין הטיול באיזיריידר, קרב היריות בפיינטבול או בלייזר טאג אתם מוזמנים לשולחן להתענג בקייטרינג הגורמה של שף הבית שלנו. בבופה או בהגשה לשלוחן מחכה לכם תפריט VIP עשיר ומגוון שכולל מנות בשריות, צמחוניות וטבעוניות – ללקק את האצבעות. 

 

קבלת פנים

לים המלח בהחלט שווה להגיע אבל הנסיעה לוקחת קצת זמן. לכן מיד כשתגיעו נקבל את פניכם עם שתיה קרה וחמה וכיבוד קל שירענן ויכין אתכם להמשך היום.

 

איפה נחים?

שאלה מצוינת. אין כמו רביצה על פוף או על מזרן באמצע המדבר, להתנתק, לנקות את הראש עד לפעילות הבאה. אנחנו כל כך אוהבים את זה שהכנו לכם מתחם זולה. ואם אתם כמונו, יהיה לכם קשה לצאת ממנו.

איפה ישנים ?

תגידו, אם כבר הגעתם עד ים המלח וכבר לקחתם חופש מהעבודה למה שלא תישארו ללילה? ככה תיהנו מעוד חוויות שלא רואים ביום כמו למשל הדרכת כוכבים, סיור בעקבות בע"ח ושירה ליד המדורה.

תישנו במתחם אוהלי גלמפינג מפנקים ולמחרת תיהנו מעוד כמה שעות פעילות. כשהחוויה של להתעורר במדבר היא הראשונה ולא האחרונה שבהן.

תבטיחו לנו שתישנו על זה?

טיול ג'יפים

אפשרות אחרת ליהנות מהטבע של יער בן שמן היא טיול בג'יפ. בכל ג'יפ יכולים לנסוע 3 משתתפים ונהג או נהגת שהם גם המדריכים. אם יש משתתפים שרוצים לנהוג בג'יפ זו בהחלט אפשרות. במקרה כזה נתחיל בהדרכה קצרה לפני הנסיעה. לא צריך ניסיון קודם וכל אחד ואחת יכולים לנהוג. 

הרכבנו לכם 3 מסלולי טיול ג'יפים כל אחד באורך של 3 שעות:

המסלול הקלאסי

מסלול רגוע וכיפי, בדרכים רחבות ובלי קפיצות. ניסע בתוך נוף ציורי ונגיע למקומות ואתרים קסומים. הדגש כאן הוא על חוויית הנופים וההסברים, ופחות על חווית הנסיעה בג'יפ.

המסלול למתקדמים

נסיעה בג'יפ מאפשרת להגיע למקומות מיוחדים, שאי אפשר להגיע ברכב רגיל. במסלול הזה נגיע לפינות חמד נסתרות והוא מיועד למי שכבר טילו בג'יפ ולא חוששים מטלטולי הדרך.

מסלול האקסטרים

זה המסלול למי שנהנים מהיכולות של הג'יפ לצלוח מכשולים בשטח ולעלות עליות קשות. כלומר ליהנות מהדרך לא פחות מהיעד.

טיול מתגלגל

טיול מתגלגל, כשמו כן הוא, מתגלגל מנקודה לנקודה. הדגש כאן הוא על הגיוון בהתאם לאופי הטיול שנגדיר. נוכל לשלב מוקדי עניין שונים כמו פינות חמד, אתרי מורשת, מעיינות נסתרים, יקבי בוטיק, נקודות תצפית, שדות ומטעים ועוד, ככל שיותיר לנו הזמן.

שנקבע לכם יום גיבוש בים המלח?

ימי הגיבוש שלנו מתאימים לעד 100 איש. אבל נסתדר גם אם אתם יותר. חשוב לנו שתדעו  שכשאתם בוחרים בנו לארגן את יום הגיבוש שלכם, אתם מקבלים שותפים מלאים שמחויבים להצלחת האירוע.

 

כמפיקי אירועים עם התמחות בטיולים וכלי רכב אנחנו תמיד אוהבים להתקדם ולקדם דברים.

אנחנו באים בגישה חיובית עם הקשבה מלאה למה שאתם רוצים וצריכים, ותשוקה גדולה לתת לכם את התמורה הכי טובה שתשאיר אתכם בסוף היום סופר מרוצים.

 

רוצים לקבל עוד פרטים, לבדוק אפשרות של שיתוף פעולה או סתם לקבל עצה טובה?

דברו איתנו ונשמח לעזור.

תמונות מהשטח

נעים מאוד, אנחנו השותפים הכי טובים שלכם

אנחנו רואים בעצמנו את השותפים שלכם להצלחת פעילות הגיבוש. השותפים האלה שמבינים את הצורך ומספקים את הפתרון המושלם – כחלק מפעילות קיימת או פעילות שלמה מא' עד ת' 

אנחנו תמיד באים בגישה חיובית, עם הקשבה מלאה למה שאתם רוצים וצריכים ותשוקה גדולה לתת לכם את התמורה הכי טובה, כדי להשאיר אתכם בסוף היום סופר מרוצים 

רוצים לקבל עוד פרטים, לבדוק אפשרות של שיתוף פעולה או סתם לקבל עצה טובה?
דברו איתנו ונשמח לעזור. 

 

לקוחות שנהנו איתנו

צרו קשר