ימי גיבוש עד אליכם

כי אין מקום שהוא רחוק
מדי בשביל ליהנות

אחרי הרבה שנים של הפקות אירועים וימי גיבוש לחברות החלטנו שאנחנו רוצים מקום משלנו. רצינו מקום קבוע שנוכל לפתח, לטפח ולארח חברות ל"יום הגיבוש המושלם", שיעניק חוויה שלמה של פעילויות ייחודיות עם מעטפת 360 של כל מה שצריך כדי להשלים את האווירה וההנאה. 

בהתאם לתפיסה הזו בנינו שני מתחמי פעילותביער בן שמן ובמושב שדה יעקב שבעמק יזרעאל. כל אחד מהמקומות מציע פעילות דומה שמשתלבת היטב בנוף המקומי, ומשתמשת לטובה בכל הדברים הטובים שיש בסביבה: יערות, שדות, מעיינות, פינות חמד נסתרות, אתרי מורשת והתיישבות ועוד. 

הקונספט עובד נהדר וזכינו לארח במהלך השנים מספר רב של ימי גיבוש, ביניהם לחברות המובילות במשק. יחד עם זאת התחלנו לקבל בקשות לארגן ולהפיק ימי גיבוש גם במקומות אחרים.
יש חברות שמעדיפות שנגיע עד אליהם, ונארגן את הפעילות בסביבה הקרובה. ויש חברות שרוצות דווקא להתרחק ולהתנתק במקום אחר כמו מדבר יהודה, הנגב או הצפון הרחוק.   

לאלה ולאלה אנחנו עונים: אין שום בעיה. אנחנו מצוידים, ערוכים ושמחים להגיע לכל מקום שבו נוכל לעשות טוב. 

 אז אם גם אתם רוצים ימי גיבוש עד אליכם, הנה מה שאנחנו מביאים איתנו. 

טיולי איזי ריידר

 טיולי איזי ריידר הם טיולים בשטח כשכל משתתף או משתתפת נוהגים באיזי ריידר אחד 

מה זה איזי ריידר? אה, זה כלי השטח הכי מגניב בסביבה. הוא כל כך שונה בנוף שהמציאו במיוחד בשבילו קטגוריה חדשה בעף הרכב. הוא רכב חשמלי שמעולה לנסיעה בעיר כמו בשטח, בעל 4 גלגלים והרכיבה עליו היא בעמידה. 

הנהיגה מגיל 16 ואין צורך ברשיון נהיגה. אחרי הדרכה קצרה שניתן לכם במקום תוכלו כבר לנסוע. 

אנחנו כמובן לא ניסע בעיר אלא ניצא איתכם לטבע, כדי שתוכלו ליהנות מהנוף תוך כדי רכיבה חלקה, רגועה וסופר בטוחה. לאיזי ריידר יש מערכת מתלים ייחודית (רשומה כפטנט עולמי) שמאפשרת ליהנות מיציבות ועבירות בכל תנאי ותוואי שטח. כך שגם אם תתאמצו נורא לא תוכלו להתהפך..  
כיוון שהרכיבה על איזי ריידר אפשרית בכל מקום, אנחנו לא מגבילים אתכם בבחירת האזור. מספיק שתגידו לנו איפה אתם רוצים לקיים את יום הגיבוש, ואנחנו נגיע עד אליכם עם כמות מספקת של רכבים. 

כשנדע את המיקום המדויק
נציע לכם 2 סוגי מסלולים: מסלול קלאסי ומסלול אתגרי

המסלול הקלאסי

במסלול הזה ניסע רוב הזמן בדרכים נוחות, ברכיבה רגועה, תוך כדי סטיה מדי פעם לעבר נקודות עניין בשטח.

מסלול אקסטרים

לרוכבים מיומנים ולכאלה שרוצים "להרגיש את הכלי" אנחנו מציעים מסלול יותר ספורטיבי שמאפשר לקחת לקצה את העבירות והיציבות של איזי ריידר.

משחק ניווט

הרעיון הוא לנווט באופן רכוב על איזי ריידר בין נקודות שמסומנות על המפה, כשבכל נקודה תחכה לכם חידה או משימה. אפשר להוסיף משחק ניווט לכל אחד מהמסלולים או להפוך את משחק הניווט למסלול הבלעדי.

הציצו לחוויה עוצרת נשימה!

טיולים על אופניים חשמליות

טיולים על
אופניים חשמליות

כמו שאתם בטח מתחילים להבין אנחנו אוהבים להיות בתנועה ובטבע. לצד (או במקום) רכיבה על איזי ריידר תוכלו לבחור ברכיבת שטח על אופניים חשמליות. אופני שטח חשמליות תופסות תאוצה רבה בשנים האחרונות, מהסיבה הפשוטה שהן מספקות פתרון נהדר למי שאוהב לרכב על אופניים, ועד היום לא רכב בשטח, או רכב מעט, בגלל המאמץ.  

אופני השטח החשמליות מאפשרות לרכב כרגיל וליהנות מהרכיבה, וכשמתחילה עליה או כשרוצים לנוח קצת, להיעזר במנוע החשמלי. 

גם בגזרת האופניים החשמליות נוכל להרכיב לכם מסלולים בדרגות קושי שונות ולשלב משחק ניווט. 

טיולי סנפלינג

אחת האטרקציות הייחודיות ביותר שניתן למצוא ביער בן שמן היא סנפלינג ופארקי חבלים.
בכל אחת מהיערות אנחנו יכולים להגיע ולהקים לכם מתחם אתגרי בהתאמה, הפעלה של תחנות סנפלינג וטיפוס
במצוק
 שילת בכניסה למודיעין,
ואפילו להקים את האומגה הניידת הארוכה בארץ באורך 140 מטר!
כל אחת מהפעילויות האלה מתאימה לקבוצות קטנות וגדולות כאחד,
כאשר משך הפעילות נע בין חצי שעה ל4 שעות.

פארקי חבלים

בכל פינת יער שתמצאו, ניתן להגיע ולהקים מתחם אתגרי בהתאמה אישית הכולל תחנות של טיפוס, גשרי חבלים, אומגות, נדנדות בנג׳י ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

סנפלינג

במצוק שילת שנמצא בכניסה למודיעין, ניתן להקים עמדות של סנפלינג וטיפוס החל מגובה של 20 מטר ועד 45 מטר.

אומגות

כלל האומגות שלנו אנו מקימים ביום הפעילות בהתאם למקומות אותם תבחרו, החל מאומגות באורך 20 מטר בתוך חורשות, ועד אומגות ענק באורך 140 מטר ואף יותר.

טיולי ג'יפים

אם אתם לא מוותרים על טיול (שזה נהדר!) רק מעדיפים לשבת בג'יפ סגור ומממוזג נדאג גם לכם. גם כאן הבחירה בידיים שלכם. אפשר להחליט יל חלוקה, כך שקבוצה אחת תרכב על איזי ריידר, קבוצה אחרת על אופניים חשמליות וקבוצה על ג'יפים. ואחר כך מתחליפים (או שלא). 

מה עוד
אנחנו מציעים ?

יחד עם "החוויה המוטורית" של הטיולים הממונעים, תוכלו לשלב פעילויות נוספות להעלאת האדרנלין: 

משחק פיינטבול

לפרטים
משחק שצובע את כל הפעילות שלכם ומוסיף הרבה ריגוש והנאה. 2 קבוצות עם רובי צבע ורעל בעיניים נשבעים לנצח את הקרב הזה, תוך כדי שהם יורים על חברי קבוצה היריבה צבע ללא הפסקה.

משחק לייזר טאג

לפרטים
הגרסה המתקדמת של קרב יריות. כשהם לובשים את הציוד המיוחד ומחזיקים רובי לייזר, חותרים חברי כל קבוצה (התפעול נגד השיווק?) להחזיק בדגל ולנצח את המשחק.

ירי בחץ וקשת

לפרטים
לא, לא כמו ששיחקתם כשהייתם ילדים, אלא חץ וקשת מקצועיים. כאלו שצריכים הסבר והדרכה. אבל שאגות השמחה אחרי שפוגעים במרכז המטרה – בול אותו דבר.

מגוון סדנאות ODT

לפרטים
יצרנו מגוון סדנאות שטח חווייתיות שמיועדות להתפתחות אישית וקבוצתית. אפשר להחליט שהן תהיינה החלק המרכזי של היום ואפשר לשלב אותן בכל פעילות אחרת. את הפעילות מובילים מנחים מקצועיים ונחליט על התוכן ביחד איתכם בהתאם למטרות שתרצו להשיג.

דואגים לכל הפרטים הגדולים והקטנים 

דואגים לכל הפרטים
הגדולים והקטנים 

מה אוכלים?
קייטרינג VIP

אחרי שהתרשמתם ובחרתם את התוכן של האירוע מגיע החלק הטעים. גם כאן הקדשנו הרבה מחשבה כדי להמשיך את הסטנדרט הגבוה שיצרנו. הצד הגסטרונומי כולל תפריט עשיר של מנות גרומה בשריות, צמחוניות וטבעוניות מבית היוצר של השף שלנו. 

כיוון שאנחנו מדברים על להגיע עד אליכם, הפוד טראק שלנו מורגל בנסיעות ארוכות והקייטרינג שלנו יגיע לכל מקום עם עבירות לרכב. נסדר במקום את השולחנות והכיסאות והאוכל יוגש חם וטרי במזנון בופה או ישירות לצלחת עם מלצרים, לפי בחירתכם.   

איפה ישנים?
במתחם גלמפינג

אם יש לכם אפשרות להישאר ללילה, אל תחשבו פעמיים. ימי גיבוש עם לינת לילה הם הכי מיוחדים, בגלל כמה יתרונות: 

  • יש יותר זמן להכיר אחד את השני והגיבוש משתפר פלאים. 
  •  הכל יותר רגוע ופחות ממהרים כי לא צריך להספיק לחזור. 
  • אפשר להתנתק באמת מהעבודה והבית. 
  • אפשר ליהנות גם מהחוויה של פעילות לילה: קומזיץ ושירה ליד המדורה, הדרכת כוכבים, סיור עקרבים ועוד.  

 הלינה תהיה באוהלי גלמפינג מפנקים במתחם מסודר שנקים מבעוד מועד. רק דמיינו את התמונה של מתחם גלמפינג לאור הירח, וכבר יעשה לכם חשק.

תמונות מהשטח

לקוחות שנהנו איתנו

בואו נדבר

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ועושים את זה הכי טוב שיש. אם אתם מחפשים שותפים שמחויבים אליכם ולהצלחת האירועתמצאו בנו שותפים מלאים שיעשו הכל כדי לתת לכם את התמורה הכי טובה.    

רוצים לקבל עוד פרטים, לבדוק אפשרות של שיתוף פעולה או סתם לקבל עצה טובה? 

דברו איתנו ונשמח לעזור. 

צרו קשר